Vila 250m2

Fotogalerie

Popis nemovitosti

První nemovitost, kterou vidíte je dům, který nelze nemilovat. Dům, který je stavěn z nejlepších materiálů a dispozičně vymyšlen tak, že bydlení v něm Vám připadat jako pohádka.

 Největší dům v Hájích je postaven na ploše 301m2 a jeho obytná plocha činí úžasných bezmála 250m2. Dominantou tohoto domu je obývací pokoj, který je centrem veškerého dění v domě a kde se může sejít velká rodina včetně případných hostů. Kdo je milovník velkých otevřených prostorů, ten si tu opravdu užije a bude se cítit nádherně. Součástí obývacího pokoje je obrovská sedací souprava a stůl z masivu pro 10 lidí.

 Součástí obývacího pokoje je pak prostorná kuchyně na míru včetně všech vestavěných spotřebičů jako je myčka na nádobí, mikrovlnná trouba, indukční deska, trouba, lednice s mrazákem a vinotéka. Kuchyně je kompletně podsvětlená, avšak okna v ní zajišťují dostatečný přísun denního světla a komfortní práci na kuchyňské lince. 

Místo, které v domě budete každý den vyhledávat a kde budete odpočívat, je prosklená zimní zahrada, která je orientována na západ, takže v ní budete mít každý den romantický pohled na západ slunce. 

V domě se nachází velká ložnice, tzv. master bedroom, která má svoji soukromou šatnu a WC a luxusním sprchovým koutem. 
Následně 2 dětské pokoje a pracovna. Ta je umístěna v rohu domu, je velice prostorná a tato místnost má okna na 2 světové strany, takže se jedná o nejsvětlejší místnost v domě. Z takového místa bude i radost pracovat na homeoffice. 
Další místností je společná koupelna velikosti více než 10m2, ve které je jak sprchový kout, tak i vana. Vše z velice kvalitních materiálů.
V předsíni je pak ještě společná šatna s botníkem. Poslední místností, je technická místnost, ve které se nachází jak pračka, tak i sušička, takže žádným způsobem neruší klidné bydlení v domě. 

Na pozemku se nachází prostorná garáž pro 2-3 automobily s vjezdem z ulice a s vraty na dálkové ovládání stejně, jako vjezd na pozemek. Před domem je pak zabudován tepelným čerpadlem vyhřívaný bazén o velikosti 8 x 4 metrů se slanou vodou, který je umístěn před zimní zahradou. 

Po otevření portálových oken můžete rovnou od stolu v zimní zahradě chodit a skákat do bazénu. A posledním zábavným prvkem, kromě dětského hřiště vedle bazénu, který se nachází na pozemku, je trampolína, kterou můžete vidět na fotografiích na druhé straně od bazénu (za garáží). Trampolína je dimenzována i pro dospělé lidi. Vyzkoušeno.

Dům je postaven je z cihel Heluz family 50cm 2v1, které v sobě obsahují drcený polystyren jako zateplení. 
Vytápění v celém domě bude řešeno jako podlahové vytápění pomocí úsporných topných folií a na nich je položena vinylová podlaha. 
Okna v celém domě budou plastová trojskla. 
Součástí každé místnosti bude rekuperace, která zaručuje výměnu vzduchu s minimální tepelnou ztrátou. 
Střecha je samozřejmě zateplená a na střeše jsou pak tašky značky KM Beta. 

Náklady na provoz celého domu jsou velice příjemné. 
Pokud budeme počítat jen samotný dům, spotřeba elektřiny vás bude stát cca 4 500 Kč / měsíčně.
Pokud k tomu přičteme vytápění garáže, ohřev bazénu na 32 °C a ohřev vířivky na 38 °C, náklady se budou pohybovat 
kolem 9 000 Kč / měsíčně. Vodné a stočné je i při dopouštění bazénu a vířivky cca 2 000 Kč / čtvrtletně. 


Dům se prodává vybavený tak, jak vidíte na fotkách.
Je možné financovat hypotékou, se kterou Vám osobně pomohu. Z hlediska celého procesu prodeje je to nejlepší volba.
V případě jakýchkoliv dotazů jsem Vám k dispozici.
Veškerá stavební dokumentace je k dispozici.

Cena nemovitosti: Na dotaz, cena je včetně kompletního vybavení domu, jak vidíte na fotkách.

 Kontaktovat makléře